• kadınla yaşayabilmek için gerekenler

  5.
  biraz şefkat ve biraz'dan daha da fazla ilgi. hepsi bu.
  #5483644 :)
 • lost izlemeyen sözlük yazarı

  71.
  lost izlemenin bireylerin sosyalleşmesine hiçbir katkı sağlamadığını, izleyenlerinse hayatlarından yaklaşık 40 dk nin çalındığını, günümüz gençliğinin sosyalleşme kriterleri arasına artık ''dizi izlemek'' prensibinin de katıldığını ki bu sebepten dolayı yeni dünya düzeni içerisinde yaşayan bireylerin boşluğa doğru yürümekte olduklarını; muhteşem analitik zekası ve gözlem yeteneğiyle birleştirerek analizlerinde belirten uluğ yazardır.
  #5483563 :)
 • banayolla com

  ?.
  internet tüketiciliği üreticiliğinden yüksek olan kişiler için gayet yararlı bir projenin ürünü olan site. şu an itibari ile gözlerim beni yanıltmıyorsa, dakikalar sonra CANON IP800 Mürekkep Püskürtmeli Yazıcıyı şanslı kişiye verecek olan sitedir.
  #5483518 :)
 • sallanmayan bir yazar olmak

  3.
  hayattaki amacı; dünyaya, kişilere, ilişkilere, ekosisteme, atmosfere, insanlığa, bulutlara, evrene, her şeye, olana, olmayana sadece muhalefet etmek olan yazardır. nitelikli ve çok üretkendir. fakat, herkesi can damarından vurduğu için sallanmıyormuş gibi görülen yazardır. o, evrendeki tüm diğer yazarların bilinç altlarının kabusudur.
  #5483472 :)
 • umuma açık yerde burnunu karıştıran insan

  ?.
  bireyin düşünsel özgürlüğünü sınırları altına almış olan toplumsal ahlak kurallarına bağlı olan insanın, tabutik çerçeveler içerisinde iğrenerek değerlendirdiği; toplumsal ahlak kurallarından bihaber insan türüdür.
  kişinin toplumsal ahlak kurallarından bihaber olması da ayrı bir sorundur, o kuralları eleştirmeden benimseyen kişinin kendisi de ayrı bir sorundur.
  sonuçta, insan özgür olmalıdır. istediği yerde istediği davranışı sergilemekte özgür olmalıdır, ki karşısındakini fiziksel olarak sınırlamadığı sürece, ki burun karıştırmak olayı ister kapalı ister açık ve de ister umumi ister şahsi bir mekanda olsun kişinin sadece kendisini ilgilendirir, mukus denen nesneyi etrafa atmadığı sürece.
  #5457830 :)
 • blogritik blog dergisi

  1.
  temelleri tarafımca gün itibariyle atılmış, oluşum aşamasındaki dergidir. herkes blog dünyasıdır tutturmuşken, blog dünyasının eksikliklerinden birisi tamamlanmaya başlanmıştır.
  dergi hakkında bilgi edinmek için;
  http://blogritik.blogspot.com
  uludağ sözlük yazarlarına şimdiden teşekkür edilmektedir yardımlarından dolayı.***
  #5451070 :)
 • hz muhamedden muhammed diye bahseden sözlük yazarı

  27.
  muhammed*'i yüceltmediğini, ona tapmadığını dolayısıyla onun getirdiği ya da getirdiği söylenen dine mensup olmadığını belirten yazardır.
  #5446626 :)
 • allah insanı cinsel yönden aç bırakmasın

  2.
  ilk defa kendisini cinsel yönden tatmin etmiş olan, ve de her işin oluşma koşulunu tanrıya bağlayan bir müslümanın pek de ateşli geçmeyen bir sex sonrası kurabileceği cümledir.
  #5438794 :)
 • 3 haziran 2009 konur sokak çatışması

  ?.
  polisin, faşizan kişiciklere halkın gözü önünde göz göre göre yardım ederek artık türkiye cumhuriyet devletinin değil de hangi devletin polisi olduğunu kanıtlamış olan çatışmadır.****
  #5323713 :)
 • ateistlere laf atanlari kaka olarak gormek

  1.
  (bkz: ateistlere laf atanları kaka olarak görmek)
  #5196784 :)
 • ulkuculuk ve milliyetciligin zit kavramlar olmasi

  ?.
  (bkz: ülkücülük ve milliyetçiliğin zıt kavramlar olması)
  #5196780 :)
 • oruc tutmanin sacmaligi

  ?.
  (bkz: oruç tutmanın saçmalığı)
  #5196774 :)
 • sagci insanlarin dusunme yetilerinin dusuk olmasi

  1.
  (bkz: sağcı insanların düşünme yetilerinin düşük olması)
  #5196768 :)
 • turkce kelimeleri yanlis yazma sorunsali

  ?.
  (bkz: türkçe kelimeleri yanlış yazma sorunsalı)
  #5196764 :)
 • nazim hikmeti anmamak

  ?.
  (bkz: nazım hikmeti anmamak)
  #5196760 :)
 • google chrome

  56.
  %2'lik pazar payıyla 48 saatte opera'yı solda sıfır bırakmış google ürünüdür.
  http://www.bildirgec.org/.../google-chrome-pazar-payi
  #3920703 :)
 • ateistlere laf atanları kaka olarak görmek

  ?.
  tüm sözlük ahalisi de farkındadır ki, ramazan** ayının gelmesiyle bir bağnazlıktır, gericiliktir, kendini bilmezliktir, mendaburluktur almış başını giderken arada ateistlerin de ezildiği gözden kaçmamaktadır. ezilmeyi geç, islmcı-faşolar neredeyse sınırsız, hür düşünen insanların cılkını cıkarmaya çalışarak, hür beyinleri, gelişmiş, zengin düşünceleri de sekteye uğratmak, kuyuya gömmeye çalışmaktadır ki bunu bilerek yapıyorsa tebrik edilesi kişidir zekasından ötürü, velhasıl %99.99 ihtimalledir ki amacı sadece b*k atmaktan ibarettir, işte o zaman (bkz: sağcı insanların düşünme yetilerinin düşük olması) kanıtlanmaya namüsait değil müsaittir.

  zarara uğrayanlar tanrının yokluğuna inananlar olduğu için, yapılması gereken tek bir husus değil iki husus vardır amma velakin; birinci hususla zaman kaybedilmemesi gerekmektedir. direk olarak ikinci hususu uygulamak en uygun olanıdır;
  (bkz: ateistlere b*k atanları b*kçuk olarak görmek)

  birinci husus şu idi;
  düşünme yetileri düşük olan insanları;
  (bkz: sağcı insanların düşünme yetilerinin düşük olması) düşünmeye sevketmek.
  #3917001 :)
 • metalikacı

  13.
  metalik ağacı... şeklinde bir çağrışım uyandıran, metallica fanlarına verilen ismin türkçe okunuş şekli.
  (bkz: metalik ağaç ne lan)
  #3916836 :)
 • ramazan da ateist dövmek

  7.
  ramazan ayı boyunca*, büyük olasılıkla oruç tutmadığı için tanrının yokluğuna inanan kişiye yapılan gaddarca ve faşistçe bir eylemdir. fakat, unutulmaması gereken bir husus vardır ki, ava giderken avlanma olayı. oruç tutmadığı için ateiste dayak atmaya giden kişiler, tanrının yokuluğuna inanan, dogmatik düşünceleri kırmış, zengin düşünceli insandan bir sol kroşe yiyebilmektedirler.
  #3916814 :)
 • oruc tutmayan yazarlar

  ?.
  ateist olma olasılıkları yüksek olan ya da yılın 365 günü zorunlu olarak oruç tutan yazarlardır.
  (bkz: oruç tutmanın saçmalığı)
  #3916708 :)
 • yeni şeyler getiriyorum